Jsme malý rodinný podnik, který založili moji rodiče v roce 1994. Vše to začalo malou lékárnou, která se dodnes nachází na předměstí Prahy, v malebné městské části - Praha Zbraslav. Od té chvíle se stále snažíme jít s dobou. Proto jsme vnitřní i vnější prostory lékárny mnohokrát rekonstruovali. Snažíme se pro Vás vytvářet příjemné prostředí, kam se budete rádi vracet. I přes veškeré přestavby, technické odstávky, přírodní katastrofy (povodeň 2002) a nástrahy státních úředníků se pro Vás snažíme udržet stálou a kvalitní lékárenskou péči, včetně státních svátků, již více než 15 let. Tímto unikátem se můžeme pyšnit jako jediní na Zbraslavi a pravděpodobně i v blízkém okolí. Jsme vybaveni nejmodernější technikou, na kterou vynakládáme každým rokem nemalé finanční prostředky. Díky ní jsme Vám schopni zaručit kvalitní lékárenskou péči, což je pro nás prioritou. 


Před několika lety jsme vyslyšeli touhu maminek a otevřeli v blízkosti zbraslavského sídliště malý obchůdek se zbožím nejen pro Vaše ratolesti. Nejste tak nuceni pro každý Sunar chodit na náměstí popř. čekat dlouhé fronty v ostatních prodejnách. V Paprsku, jak jsme naši pobočku pojmenovali, držíme stejný standard, na který jste zvyklí ze Zbraslavské lékárny.


Pokud pojedete strávit svou dovolenou na Lipno, tak věřte, že i tam bude o Vás dobře postaráno. Během celého roku máme pro Vás otevřeno ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujete. Nemusíte si tedy dělat hlavu, jestli máte dobře vybavenou lékárničku, vždyť už i na Lipně jsou všechny léky dostupné.  


I my jsme pouze lidé a nejsme bezchybní. Pokud tedy budete mít jakékoliv připomínky, prosím neváhejte nás kontaktovat emailem nebo formulářem         v kontaktech. Za jakoukoliv připomínku Vám budeme nesmírně vděční, neboť nám pomůžete dosáhnout našeho jediného cíle, což je Vaše spokojenost.
                                                                   
                     

                               

 

O nás

za kolektiv Zbraslavské lékárny

     PharmDr. Petr Vůjtěch             

                               

© Zbraslavská lékárna, s.r.o. Zbraslavské nám. 457, Praha 5 15600, ičo: 27164110

tel.: 257921166 email: zbraslavskalekarna@gmail.com

Postaráme se o Vás

i na dovolené

lékárna Lipno

Lipno nad Vltavou

257 921 166